Nasza misja

 

Holikana narodziła się z miłości do roślin, wiary w regeneracyjną moc konopi oraz chęci stworzenia rewolucyjnych produktów w branży konopnej. Wszystko, co robimy, opiera się na empatii, miłości do ludzi i uczciwości. Dlatego wszystkie nasze produkty są wysokiej jakości, naturalne i opracowane z sercem przez nas, dla was.

Zgodnie z nazwą naszej marki, kierujemy się holistycznym podejściem do zdrowia i biznesu. Dzięki naukowej wiedzy naszych ekspertów i starannie dobranym autorskim recepturom, opracowanym na bazie najwyższej jakości składników, tworzymy unikalne kompozycje ekstraktów roślinnych, które skutecznie działają.

W Holikanie jesteśmy oddani tworzeniu naturalnych rozwiązań służących odzyskaniu wewnętrznej równowagi, przynoszących uczucie wytchnienia, ulgi i spokoju. Chcemy pomagać ludziom w holistycznym dbaniu o zdrowie i dobre samopoczucie, tworząc produkty odpowiadające na ich konkretne potrzeby.

Podzielamy Twoje wartości

Zdrowie

Wierzymy w holistyczne podejście do zdrowia, dla którego podstawą jest harmonijna praca organizmu. Kluczem do jej zachowania jest równowaga potrzeb ciała i umysłu. Chcemy towarzyszyć Ci w codziennych, drobnych staraniach na rzecz bardziej zrównoważonego stylu życia. Pomożemy Ci poczuć spokój i odzyskać równowagę, wzmacniając odporności twojego organizmu na stres oraz zapewniając regenerujący sen.

 

Nauka

To dzięki nauce możliwy jest rozwój współczesnej suplementacji i branży konopnej. Nasze produkty tworzymy wraz z zespołem doświadczonych ekspertów w oparciu o najnowsze badania naukowe. Ich autorskie receptury powstają z myślą o Twoich potrzebach, a wykorzystywane w nich najwyższej jakości ekstrakty ziołowe charakteryzuje udokumentowana skuteczność.

Miłość do natury

Holikana narodziła się z miłości do roślin oraz wiary w regeneracyjną moc konopi. Wierzymy w dobrodziejstwo naturalnych rozwiązań. Dlatego tłoczymy z konopi to co najlepsze, a sposobów na odzyskanie równowagi szukamy najpierw w naturze. Oferujemy naturalne rozwiązania, bogate w składniki aktywne, dzięki którym możesz poczuć spokój i odzyskać równowagę.

 

Troska o środowisko

Dbamy o przyszłość naszej planety, dlatego plastik ograniczamy do koniecznego minimum, niezbędnego do utrzymania jakości i bezpieczeństwa naszych produktów. Dlatego używamy szklanych buteleczek i pipet, oraz korzystamy z kartonowych opakowań wysyłkowych, ekologicznych wypełniaczy i papierowej taśmy.

Uczciwość potwierdzona transparentnością

Twoje zaufanie jest dla nas najważniejsze, dlatego jesteśmy w pełni transparentni. Na stronie każdego z naszych produktów publikujemy wyniki rygorystycznych badań laboratoryjnych, które potwierdzają stężenie, jakość i czystość naszych produktów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wybierasz produkty z renomowanego źródła, wolne od jakiejkolwiek chemii, sztucznych wypełniaczy, toksyn oraz metali ciężkich.

 

Inwestycja w bezpieczeństwo

Twoje zaufanie jest dla nas najważniejsze, dlatego inwestujemy w bezpieczeństwo. Badania laboratoryjne każdej partii naszych produktów wykonywane są przez niezależne, akredytowane laboratorium Cannalabs. Dzięki temu możesz mieć pewność, że produkty, które oferujemy są nie tylko skuteczne, ale przede wszystkim bezpieczne.