Nasza misja

 

Holikana narodziła się z miłości do roślin, wiary w regeneracyjną moc konopi oraz chęci stworzenia rewolucyjnych produktów w branży konopnej. Wszystko, co robimy, opiera się na empatii, miłości do ludzi i uczciwości. Dlatego wszystkie nasze produkty są wysokiej jakości, naturalne i opracowane z sercem przez nas, dla was.

Zgodnie z nazwą naszej marki, kierujemy się holistycznym podejściem do zdrowia i biznesu. Dzięki naukowej wiedzy naszych ekspertów i starannie dobranym autorskim recepturom, opracowanym na bazie najwyższej jakości składników, tworzymy unikalne kompozycje ekstraktów roślinnych, które skutecznie działają.

W Holikanie jesteśmy oddani tworzeniu naturalnych rozwiązań służących odzyskaniu wewnętrznej równowagi, przynoszących uczucie wytchnienia, ulgi i spokoju. Chcemy pomagać ludziom w holistycznym dbaniu o zdrowie i dobre samopoczucie, tworząc produkty odpowiadające na ich konkretne potrzeby.

Podzielamy Twoje wartości

Zdrowie

Wierzymy w holistyczne podejście do zdrowia, dla którego podstawą jest harmonijna praca organizmu. Kluczem do jej zachowania jest równowaga potrzeb ciała i umysłu. Chcemy towarzyszyć Ci w codziennych, drobnych staraniach na rzecz bardziej zrównoważonego stylu życia. Pomożemy Ci poczuć spokój i odzyskać równowagę, wzmacniając odporności twojego organizmu na stres oraz zapewniając regenerujący sen.

 

Nauka

To dzięki nauce możliwy jest rozwój współczesnej suplementacji i branży konopnej. Nasze produkty tworzymy wraz z zespołem doświadczonych ekspertów w oparciu o najnowsze badania naukowe. Ich autorskie receptury powstają z myślą o Twoich potrzebach, a wykorzystywane w nich najwyższej jakości ekstrakty ziołowe charakteryzuje udokumentowana skuteczność.

Miłość do natury

Holikana narodziła się z miłości do roślin oraz wiary w regeneracyjną moc konopi. Wierzymy w dobrodziejstwo naturalnych rozwiązań. Dlatego tłoczymy z konopi to co najlepsze, a sposobów na odzyskanie równowagi szukamy najpierw w naturze. Oferujemy naturalne rozwiązania, bogate w składniki aktywne, dzięki którym możesz poczuć spokój i odzyskać równowagę.

 

Troska o środowisko

Dbamy o przyszłość naszej planety, dlatego plastik ograniczamy do koniecznego minimum, niezbędnego do utrzymania jakości i bezpieczeństwa naszych produktów. Dlatego używamy szklanych buteleczek i pipet, oraz korzystamy z kartonowych opakowań wysyłkowych, ekologicznych wypełniaczy i papierowej taśmy.

Uczciwość potwierdzona transparentnością

Twoje zaufanie jest dla nas najważniejsze, dlatego jesteśmy w pełni transparentni. Na stronie każdego z naszych produktów publikujemy wyniki rygorystycznych badań laboratoryjnych, które potwierdzają stężenie, jakość i czystość naszych produktów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wybierasz produkty z renomowanego źródła, wolne od jakiejkolwiek chemii, sztucznych wypełniaczy, toksyn oraz metali ciężkich.

 

Inwestycja w bezpieczeństwo

Twoje zaufanie jest dla nas najważniejsze, dlatego inwestujemy w bezpieczeństwo. Badania laboratoryjne każdej partii naszych produktów wykonywane są przez niezależne, akredytowane laboratorium Cannalabs. Dzięki temu możesz mieć pewność, że produkty, które oferujemy są nie tylko skuteczne, ale przede wszystkim bezpieczne.

Polecane produkty